O mnie

LP_omnie2
Lucyna Piecuch – członek międzynarodowej organizacji International Coach Federation Global oraz jej oddziału ICF Polska – największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej zrzeszającej i reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów (która m.in. określa międzynarodowe standardy kompetencyjne i etyczne tego zawodu).
Absolwentka Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu o specjalności Zarządzanie Informacją Marketingową oraz licznych kursów akredytujących do zawodu coacha ponadto może się poszczycić zdaniem Państwowego Egzaminu MI.
Posiada szeroką wiedzę z zakresu: budowania relacji międzyludzkich, efektywnej komunikacji, zarządzania czasem, określania typów psychologicznych, a co za tym idzie profesjonalnej obsługi klientów, która pozwala rozpoznać indywidualne potrzeby i dostosować do nich swoje działania (w tym także proces sprzedażowy), negocjacji i mediacji. Posiada również umiejętność budowania pozytywnego nastawienia i komunikowania w procesie handlowym. Dlatego też współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi  jak i z firmami.

 

Zapisz się na spotkanie!

LUCYNA PIECUCH O SOBIE
Siła, odwaga, wrażliwość i otwartość to obok loków i uśmiechu moje znaki rozpoznawcze.
Coaching jest nie tylko moją pracą, ale też prawdziwą pasją, która daje mi ogromną satysfakcję i radość. Dzięki otwartości na zmiany i wytyczaniu sobie celów osiągnęłam sukces zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Chciałabym, aby każdy mógł to o sobie powiedzieć, bo wiem, że to możliwe. Dlatego postanowiłam wspierać innych w rozwoju i realizacji marzeń.
Potwierdzeniem moich kwalifikacji i predyspozycji do pracy w zawodzie coacha, prócz zadowolonych klientów, którym pomogłam w realizacji ich planów, są również moje osobiste sukcesy.
Prócz coachingu pracuję już od 10 lat w branży nieruchomości, a dzięki swoim umiejętnościom 5 lat temu otworzyłam własne biuro pośrednictwa nieruchomości we Wrocławiu, a następnie drugie w Warszawie. Oba prosperują świetnie. Podobnie w życiu prywatnym, nie bojąc się zmian i konsekwentnie dążąc do osiągnięcia swoich marzeń najpierw przeniosłam się z małej miejscowości do Wrocławia, aby studiować i stawiać pierwsze kroki w biznesie, a następnie postanowiłam rozwinąć swój biznes oraz dokonać rewolucji w swoim życiu prywatnym i zamieszkałam w Warszawie. To były przemyślane zmiany, zmiany na lepsze, które skrupulatnie i pomału przybliżały mnie do sukcesu, który dziś osiągnęłam.

 

Do góry